Pojemniki próżniowe są odpowiedzią na problem marnowania jedzenia. Obserwując statystyki, sytuacja nie wygląda najlepiej, przeciętny Polak rocznie wyrzuca ponad 240 kg jedzenia rocznie (w sumie w Polsce rocznie marnuje się 9 milionów ton jedzenia). Czas z tym walczyć, pojemniki próżniowe mogą stać się twoim pierwszym lub kolejnym krokiem w kierunku świadomej konsumpcji. Zmień podejście do przechowywania jedzenia i odkryj nowe możliwości.

Duet, który zmienia świat? Pojemniki próżniowe i pompka do pojemników próżniowych

Chcesz skończyć z marnowaniem jedzenia, wydłużyć świeżość i zachować smak swoich ulubionych potraw czy produktów? Już dziś zaopatrz się w zestaw (pojemniki próżniowe i pompka do pojemników próżniowych) i wykorzystaj jego potencjał, gdy tylko tego potrzebujesz – to naprawdę proste! Wkładasz gotowe danie lub otwarty produkt (np. ser, wędlina, ryby, mięso) do pojemnika, zamykasz, odsysasz powietrze (pompka do pojemników próżniowych) i wkładasz do lodówki. Dzięki temu nie tylko masz pewność, że produkt wytrzyma zdecydowanie dłużej, ale też że przy okazji nie „złapie” tzw. zapachu lodówki. To wszystko sprawia, że optymalizujesz swoje posiłki, nie marnujesz jedzenia (zjadasz to, co kupiłeś) i zawsze cieszysz się świeżym smakiem. Ta mała zmiana może okazać się twoim pierwszym lub kolejnym krokiem w kierunku świadomej konsumpcji, a co za tym idzie -do zmiany świata na lepsze!

Masz mało miejsca w lodówce? Odkryj wygodny duet folia do zgrzewarki próżniowej i zgrzewarka próżniowa!

Zainteresowały cię pojemniki próżniowe, ale obawiasz się, że nie pomieścisz ich w swojej lodówce? Nic straconego! Zestaw folia do zgrzewarki próżniowej i zgrzewarka próżniowa z powodzeniem rozwiążą problem. Zasada jest do złudzenia podobna do tej opisanej powyżej, wkładasz produkt do folii, a następnie odsysasz powietrze, zgrzewasz zgrzewarką próżniową i gotowe. To kolejny sposób, który pomoże ci ograniczyć marnowane jedzenie, zniwelować efekt zapachu lodówki, ale również zaoszczędzić twoje pieniądze. W jaki sposób? Nie musisz wydawać pieniędzy dwa razy na te same produkty, bo np. wyschły, a ponadto nie zaskoczą cię nagłe wypady do sklepu, bo myślałeś, że ta wędlina lub ser nadaje się do jedzenia, a okazało się, że nie. To zmiana, którą możesz wprowadzić od razu i już dziś skończyć z marnowaniem jedzenia, swoich pieniędzy i czasu. Zadbaj o siebie i o świat!

Koniec z marnowaniem jedzenia? Pojemniki próżniowe znajdziesz na stronie https://seeyoo.pl/produkty.html.

Wojciech Kaczmarek 

Nazywam się Jola. Moją życiową pasją jest gotowanie i pieczenie. W kuchni pichcę od ponad 30 lat. Moją specjalnością są domowe dania i wypieki na każdą kieszeń. Zapraszam do zapoznania się z moimi autorskimi przepisami i poradami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj