Papierowe opakowania jednorazowe wykonane z wytrzymałego ekologicznego kartonu to opcja, z której korzysta coraz więcej przedsiębiorców, oferujących jedzenie na wynos. Papier Kraft wyróżnia się dużą wytrzymałością i stylowym wyglądem, co sprawia, że każdej potrawie można zapewnić stosowną oprawę, podwyższając tym samym prestiż lokalu.

Korzystanie z opakowań papierowych jest nie tylko wygodne, ale też zgodne z najnowszymi dyrektywami, dotyczącymi wykorzystania opakowań z materiałów biodegradowalnych.

Czym wyróżniają się papierowe pojemniki na makaron, ryż, frytki?

Papierowe pojemniki na kebab i inną żywność charakteryzują się konstrukcją z wytrzymałego kartonu, a ich wnętrze wypełnione jest specjalną folią przeciwtłuszczową, tzw. powłoką PE. Odpowiednia konstrukcja opakowania sprawia, że można je szczelnie zamknąć, zapewniając bezpieczny transport z miejsca na miejsce.

Pojemniki na makaron, ryż, frytki z papieru pakowego Kraft po szczelnym zamknięciu pomagają utrzymać temperaturę i świeżość zapakowanego produktu. Wygodna konstrukcja sprawia, że spakowaną żywność można jeść w dowolnym miejscu. Pojemniki z papieru pakowego cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ są to uniwersalne akcesoria do pakowania, które spełniają wymagania nie tylko właścicieli lokali gastronomicznych, ale też ich klientów.

Papierowe pojemniki na ryż, frytki, makaron od PickUrPack

PickUrPack to firma, która oferuje swoim klientom najwyższej jakości pojemniki papierowe na żywność z papieru pakowego Kraft. Jest to jeden ze światowych liderów w zakresie dystrybucji opakowań jednorazowych dla gastronomii od najlepszych producentów. Współpraca z PickUrPack opłaca się każdemu, komu zależy na szybkiej dostawie, szerokim wyborze opakowań oraz wysokiej jakości każdego produktu. Branża gastronomiczna jeszcze nigdy nie miała dostępu do tak wielu funkcjonalnych opakowań, które urozmaicą wydawanie posiłków na wynos.

Nazywam się Jola. Moją życiową pasją jest gotowanie i pieczenie. W kuchni pichcę od ponad 30 lat. Moją specjalnością są domowe dania i wypieki na każdą kieszeń. Zapraszam do zapoznania się z moimi autorskimi przepisami i poradami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj